AI Mastermind csoportok
első számú cégvezetőknek

A Mastermind egy havi egyszer, 4 órában tartott vezetői találkozó, amelynek célja a vezetők és vállalkozásaik fejlesztése közösség és tapasztalatmegosztás segítségével. 1 Mastermind csoport minimum 6, hasonló méretű és volumenű kihívásokkal rendelkező vezetőkből áll, akik egymást támogatva és mentorálva dolgoznak a problémák megoldásán.

Az AI Mastermind olyan vezetőknek szól, akik már ismerik és használják az AI-t a vállalkozásukban, de szeretnének szintet lépni az AI adta lehetőségek kiaknázásában. 

Töltsd ki az érdeklődő űrlapot és klubmenedzserünk felkeres a részletekkel.

Bekerülési feltételek

Pozíciód:

Ügyvezető és/vagy tulajdonos

Vállalatod létszáma:

Minimum 5 fő alkalmazott

Mi a mesterelme és mi történik ott?

A Mesterelme az, amikor legalább 6 vezető együtt dolgozik, használják a tapasztalataikat, tudásukat, erőforrásaikat egymás céljainak elérése érdekében.

Mit jelent ez a hétköznapokban?

A Bizalmi Kör AI mesterelme csoportjaiban 6-7 hasonló nagyságú céget vezető cégvezető dolgozik, osztja meg AI-val kapcsolatos tapasztalatait annak érdekében, hogy segítsék egymást. Ezekben a csoportokban sokszor összeadva száz években mérhető vezetői tapasztalat válik hozzáférhetővé, ami felbecsülhetetlen érték. Segít hibákat elkerülni, lerövidíti a célhoz vezető utat, megspórol drága tanulópénzeket vagy vezetőket inspirál új utakat.

A Bizalmi Kör mesterelme koncepciója abban különleges, hogy 6 év és 80+ aktív csoport tapasztalata alapján pontosan tudjuk, hogyan hozzuk felszínre ezt a felbecsülhetetlen értékű tapasztalatot, és hogyan tegyük lehetővé, hogy hasznosuljon. Profi moderátoraink és maga a mesterelme forgatókönyve segít ebben.

Kivételes lehetőség tehát egy mesterelme, a Bizalmi Kör pedig egyedülálló módon képes ezt a lehetőséget kiaknázni.

A Mesterelme találkozók állandó elemei

Titoktartás megerősítése
Ez minden találkozó kulcspontja. A tagsági szerződés része a titoktartási nyilatkozat, amit minden mesterelme találkozó elején megerősítünk. Ez azért fontos, mert egy mesterelme találkozón érzékeny témák, kérdések merülhetnek fel, amelyek nem kerülhetnek ki az eseményről.
    Titoktartás megerősítése
    Ez minden találkozó kulcspontja. A tagsági szerződés része a titoktartási nyilatkozat, amit minden mesterelme találkozó elején megerősítünk. Ez azért fontos, mert egy mesterelme találkozón érzékeny témák, kérdések merülhetnek fel, amelyek nem kerülhetnek ki az eseményről.
      Hogy érzed magad?

      A találkozó első eleme, a megérkezés. Ebben a blokkban 5 kérdésre válaszolunk fejenként 3 percben:

      • Hogy érzed magad magánemberként, a családodban, üzletemberként?
      • Mi az elmúlt hónapod legnagyobb kihívása, sikere? Ez segít megérkezni, és gyakran előrevetíti a téma kijelölését is.
      Csapat percek

      A találkozó elején napirendre kerülnek a csapat működését érintő kérdések, mint például: tag távozása, új tag érkezése, illetve ekkor egyeztetjük a következő találkozók időpontjait.

      Új tag bemutatkozása

      Ha új tag érkezik a csapatba, a csapatpercek után mutatkozik be.

      Ígéretek

      Állandó blokk. Minden alkalom végén minden csoporttag kiválaszt egy dolgot az adott napon elhangzottakból, amit meg fog valósítani. Az ígéretek blokkban azt nézzük meg, hogy a megvalósítás hogy sikerült.

      Téma kijelölése

      Jellemzően a szünet előtt mindenki elmondja a csoportnak azt a kérdést, amivel érkezett, és amiben ki szeretné kérni a csoport véleményét.

      Ötletelés

      A mesterelme legfontosabb része – ilyenkor mindenki 20 percet kap, amikor a csoport tagjai az ő témáján dolgoznak.

      Ígéretek rögzítése

      A találkozó utolsó eleme, amikor a moderátor felírja, hogy ki-mit fog megvalósítani a következő alkalomra az aznap elhangzott ötletek közül.

      Nem állandó elemek

      Best Practice

      Valaki mélyebben (20 percben) megosztja a tapasztalatát egy adott témában a csapattal.

      Best Practice

      Valaki mélyebben (20 percben) megosztja a tapasztalatát egy adott témában a csapattal.

      Lifeline

      Inkább csapatépítő feladat, jellemzően vidéki, kétnapos találkozón használjuk. A tagok felrajzolják életük fontos eseményeit egy vonalra, és mesélnek erről a vonalról 15 percet egymásnak.

      “Képzeld el, hogy 6-7 hozzád hasonló cégvezető a Te sikereden dolgozik.”

      Bizalmi Kör Kft.