fbpx

Kizárólag első számú
cégvezetők klubja vagyunk.

Központi értékünk a tapasztalatmegosztás.

Magas minőségű szolgáltatásaink lehetővé teszik, hogy piacvezető pozíciónk és Klubunk értékei alapján formáljuk a vállalkozói kultúrát immár 12 éve. Folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, amelyben az egész csapatunk óriási szerepet és felelősséget vállal a saját területének sikere által.

Igazi összetartó közösség vagyunk!

Milyen nálunk dolgozni?

Nagy potenciállal rendelkező cégünk tagjaként, részese lehetsz egy igazi sikertörténetnek,
ahol ügyfélközpontúsággal, lelkesedéssel és teljesítményfókusszal kiemelkedő bért,
karrier lehetőséget biztosítunk számodra.

Belépésedtől számított első perctől minden támogatást megadunk, hogy
gyorsan beilleszkedj a csapatba és a feladataidba:

Stabil jövőképet és állást
egy folyamatosan növekvő cégnél.

Megbecsült alkalmazotti
jogviszonyt.

Izgalmas szolgáltatás portfóliót,
mely biztosítja számodra a változatosságot.

Fiatalos, lelkes, professzionális és támogató vezetőséget és csapatot.

Felépített onboarding/beillesztési és mentor folyamatot.

Megfelelő oktatást felületeinkhez (miniCRM, site, app)

Könnyen megközelíthető, modern irodakörnyezetet.

Technikai eszközöket, a gyors és
pontos feladatellátáshoz.

Home-office munkavégzési időkeretet, megfelelő teljesítmény esetén probaidő után. (1 nap/hét)

Aktuális pozícióink

Content creator

Nézz bele a legnagyobb eseményeinkbe

Kérdésed van?

Keresd Balogh Zitát, aki segít neked
az elérhető pozícióinkkal és a felvételi
folyamatunkkal kapcsolatban.

zita.balogh@bizalmikor.hu

Balogh Zita

HR Business Partner